Charter voor de mode(-llen)wereld  (19/09/2006)

U bent een modellenbureau? Wilt U het charter voor de modellenwereld ondertekenen?

U bent een mode-ontwerper/ster of moderedacteur/trice? Wilt U het charter voor de modewereld ondertekenen?

Charter voor de modellenwereld: Modellenbureaus

Als modellenbureaus zijn wij niet enkel toonaangevend via de kleding en toebehoren die we voorstellen en promoten doch vervullen we ook een maatschappelijke functie als trendsetter in vele levensstijlaspecten.

Daarom verbinden we ons er toe:

1. Onze klanten voor te stellen hun ontwerpen te laten voorstellen door (rol)modellen die de leeftijd en de maturiteit uitstralen van de doelgroep van het ontwerp.

2. Onze klanten voor te stellen hun ontwerpen te laten voorstellen door modellen die ook een duidelijk positieve uitstraling hebben en zich “fit in hun hoofd en goed in hun vel” voelen.

3. Onze klanten voor te stellen hun ontwerpen maximaal te diversifiëren zodat elke leeftijdsgroep en elke fysionomie zich kan bedienen van hun topontwerpen.

4. Oog te hebben voor het lichamelijk en geestelijk welbevinden van onze modellen en hen te ondersteunen indien hulp nodig of gewenst is.

Ondertekend door (organisatie):

Rising Stars Fashion Models, Roeselare

VZW Modellenbureau Fashion Wave, Maaseik

People Choice, Gent

Belgian Fashion Management, Brakel

Fashion Move, Olmen

Arrakis, Oostende

Trendmakers, Oostende

Prestige Models, Gent

B.E.Models, Genk

Models4you.be, Ekeren

FrisbiiCast.be, Denderleeuw

Dominique Models Agency, Brussel

A.W. Models Agency/Annelies Wiegerinck Fashion Models Agency, Geel

Network Model Agency, Berchem

Perfect Models, Beringen

Fatal Attraction Models, Turnhout

Vision Talent Management, Brussel

Nekst Models Agency, Brakel

MinistarLoonastar, Brussel

Lano Models, Balen

Fashion Model, Weerde

Charter voor de modewereld: Mode-ontwerpers/sters en moderedacteurs/trices

Als mode-ontwerpers/sters en moderedacteurs/trices zijn wij niet enkel toonaangevend op vlak van de kleding en toebehoren die we ontwerpen of promoten, we vervullen ook een maatschappelijke functie als trendsetter in vele levensstijlaspecten.

Daarom verbinden we ons er toe:

1. Onze ontwerpen te laten voorstellen door (rol)modellen die de leeftijd en de maturiteit uitstralen van de doelgroep van het ontwerp.

2. Onze ontwerpen te laten voorstellen door modellen die ook een duidelijk positieve uitstraling hebben en zich fit in hun hoofd en goed in hun vel voelen.

3. Onze ontwerpen maximaal te diversifiëren zodat elke leeftijdsgroep en elke fysionomie zich kan bedienen van onze topontwerpen.

4. Oog te hebben voor het lichamelijk en geestelijk welbevinden van onze modellen en hen te ondersteunen indien hulp nodig of gewenst is.

Ondertekend door (organisatie):

Sanoma Magazines

Rita De Ceuster

KVLV – Vrouwen met vaart

K.A.V

Crescendo NV, Schilde

PUBLIMAR BVBA, Rillaar/Aarschot

ANNO 2000, Merksem

F-Twee Communicatie, Gent

IMAX NV, Diest

MYNI ltd, Zwevegem

Auto-Motorkrant, Balen

Persradar, Gent

Vanden Broele Uitgevers NV, Brugge

Davidsfonds, Leuven

Uitgeverij De Boeck, Antwerpen

K-Boetiek/K-Boutique, Lichtervelde

Modellen

Jiri Baert, Antwerpen

Irene Eerdekens, Peer

Hilde Baert, Brasschaat